Ship callsignIndienstUitdienstScheeps info
Adam19391939wel bemanning niet in eigendom van maatschappij
Afrika19311939
Ajax19571987geen call-sign, geen radio
Albatros19251925geen call-sign, geen radio
Amsterdam19401945schip van Wijsmuller WW2
Antic19431946
Atlas19391939wel bemanning niet in eigendom van maatschappij
Balau19761988
Barentsz-Zee19571977
Beverwijk 2019381938
Blankenburg I19131938
Blankenburg II19381963
Borneo19361939
Britonia19631971alleen runners
Caribische Zee19621963
Chergui19311931wel bemanning niet in eigendom van maatschappij
Clyde19571978
Cosmopoliet19241924wel bemanning niet in eigendom van maatschappij
Dexterous19431945
Dolfijn II19341951
Dolfijn III19531990
Donau19101946
Drado19761988
Ebro I19311958
Ebro II19621963(ex-Hudson)
Eduard de Billy19241924wel bemanning niet in eigendom van maatschappij
Freya19371940
Ganges19211952
Gele Zee I19271934
Gele Zee II19531963
Geopotus 219261926wel bemanning niet in eigendom van maatschappij
Geopotus III19231923wel bemanning niet in eigendom van maatschappij
Germania19241924wel bemanning niet in eigendom van maatschappij
Gier18781923
Goeree II19531956
Goliath19401945
Gouwzee19061933
Hoek van Holland 118981901
Hoek van Holland II19161918
Hoek van Holland III19231948
Hudson II19201930
Hudson III19391963
Hudson IV19641982
Humber I19191945
Humber II19481968
Ierse Zee19631966
IJsselmeer19341934wel bemanning niet in eigendom van maatschappij
Indus I00
Irene19401940wel bemanning niet in eigendom van maatschappij
Jannie19121912wel bemanning niet in eigendom van maatschappij
Java Zee I19271934
Lauwerzee I18971928
Lauwerzee II19301940
Loire19521969
Maas I19051913
Maas II19191936
Maas III19361956
Maas IV19541970
Manche19351935wel bemanning niet in eigendom van maatschappij
Margriet19461946
Marinia19591966
Meermin19231967
Midas19391939wel bemanning niet in eigendom van maatschappij
Mississipi19601976
Neptunia19661971ex-Rode Zee 4
Neptunus19081908wel bemanning niet in eigendom van maatschappij
Noord-Holland19501950Wijsmuller
Noordzee I18921916
Noordzee II19271940
Noordzee III19491968
Noordzee IV19701988
NUM-1819461946wel bemanning niet in eigendom van maatschappij
Oceaan I18951915
Oceaan II19511968
Oostzee I18921898
Oostzee II19031917
Oostzee III19261940
Oostzee IV19531970
Orinoco19641984
Panama19241924wel bemanning niet in eigendom van maatschappij
Pernis I18911927
Pluto19091909wel bemanning niet in eigendom van maatschappij
Pollekracht19391939wel bemanning niet in eigendom van maatschappij
Pollux19361936wel bemanning niet in eigendom van maatschappij
Poolzee I19001932
Poolzee II19421967
Poolzee III19711984
Rio Urumea19291929
Rival19231923wel bemanning niet in eigendom van maatschappij
Rode Zee IV19491966
Rode Zee V19681988
Roma19261926wel bemanning niet in eigendom van maatschappij
Roode Zee II19081933
Roode Zee III19381944
Rotterdam II18721916
Rozenburg I19061936
Rozenburg II19381938
Salvonia II19601964
Salvonia III19681971aangevuld
Schelde I19061915
Schelde II19191925
Schelde III19261954
Schelde IV19581970
Scheveningen18971901
Schiehoofd19171917wel bemanning niet in eigendom van maatschappij
Seine19081946
Smit Enterprise19721983
Smit Houston19771990
Smit Hunter19821986
Smit London19751991
Smit Maassluis19851986ex-Smit-Lloyd 23
Smit New York19771998
Smit Pioneer19721983
Smit Rotterdam19751991
Smit Salvor I19741978
Smit Singapore19841998
Tasman Zee19581977
Thames I19071919
Thames II19381960
Thames III19611978
Turmoil19591964
Tyne19441968
Waterweg19141915
Waterweg III19201926
Waterweg IV19531956
Waterweg IV19531956
Witte Zee I19141940
Witte Zee II19461964
Witte Zee III19661984
Wodan18831926
Zeeland I18571866Geen call-sign, geen radio
Zuiderzee18971928
Zuid-Holland III19171917wel bemanning niet in eigendom van maatschappij
Zuidzee19521953
Zwarte Zee I18981905
Zwarte Zee II19061933
Zwarte Zee III19331963
Zwarte Zee IV19631984
Argus I 19211954
Bagatel18681910Geen call-sign, geen radio
bij18701920
Elbe19591976
Garm19581958charter, deels Deense bemanning
Goeree I18811889Geen call-sign, geen radio
Hellevoetsluis18621885Geen call-sign, geen radio
Hollander19021904ISM
Hudson I19191919Geen call-sign, geen radio
Indus19201942ex-Brabant
Java Zee 219431944geen call-sign, geen radio, door duitsers geconfisqueerd
Katwijk19011906Geen call-sign, geen radio
Kinderdijk I18431875Geen call-sign, geen radio
Kinderdijk II18751906Geen call-sign, geen radio
Kinderdijk III19081921
Maassluis II19191936Geen call-sign, geen radio
Maassluis III19071930
Maassluis IV19491969
Newa I19131914wel bemanning niet in eigendom van maatschappij
Newa II19161923wel bemanning niet in eigendom van maatschappij
Roode Zee I18981898
Salvonia00verwijderen, nooit bij Smit gevaren
Valk i18771930
Valk II19301958geen call-sign, geen radio
Vlaardingen I18781885geen call-sign, geen radio
Vlaardingen II18891918
Vlaardingen III19491953geen call-sign, geen radio
Vlaardingen IV19551963geen call-sign, geen radio
Vlieg19031933
Waterweg II19161918
Wesp19031947
Zeeland II18681917
Zierikzee18681894Geen call-sign, geen radio
Zuid-Holland I18501870Geen call-sign, geen radio
Zuid-Holland II18711893
Muster Roll - Version : 0.01 - Date : 2026-04-17